CO NAS WYRÓŻNIA

Dla wygodny naszych Klientów, lokalizacja punktów odpraw znajduje się na własnym, wydzielonym terenie agencji.

Strategiczne położenie
Profesjonalizm
Darmowy parking
Godziny pracy 

Naszym Klientom gwarantujemy darmowy parking na czas dopełnienia formalności celnych.

Jakość

Pracujemy codziennie od poniedziałku do piątku od godziny 6:00 do 22:00. Na prośbę Klienta, możliwa jest również odprawa w soboty.

Nasze wieloletnie doświadczenie i wiedza oraz świetne relacje z organami celnymi są gwarantem szybkiego i płynnego przepływu towarów przez granice.

Partnerstwo

Jesteśmy dumni z jakości usług, które wykonujemy. Struktura SL LOGISTIK jest oparta na renomowanej agencji celnej, SADI POLSKA, obsługującej wewnętrzne spółki grupy FIAT.

Zredukowana kompleksowość

Pracujemy na Twój sukces. Pomimo wieloletniego doświadczenia, regularnie podnosimy swoje kwalifikacje, aby dostarczać najwyższej jakości doradztwo celne. 

Szybka i efektywna obsługa
Doświadczenie na rynku międzynarodowym
(obsługa rynków wschodnich i zachodnich)
SL LOGISTIK : we handle your business with care

Mamy przyjemność przedstawić ofertę SL LOGISTIK, agencji celnej która została założona w odpowiedzi na zapotrzebowanie najbardziej wymagających polskich i międzynarodowych firm z sektorów  automotive, elektronicznych oraz petrochemicznych na kompleksowe usługi celne.

Wieloletnie doświadczenie, obszerna wiedza w zakresie działań celnych oraz zróżnicowane portfolio Klientów, świadczą o jakości świadczonych przez nas usług. Wykorzystując naszą wiedzę, nabyte doświadczenie i kontakty, stworzyliśmy SL LOGISTIK, agencję, która aktywnie włącza się w projekty swoich Klientów, oferując optymalne rozwiązania na każdym etapie łańcucha dostaw międzynarodowych.

Nasza firma została stworzona na bazie struktur SADI Polska , firmy wchodzącej w skład FIAT GROUP.  Naszym celem jest utrzymanie tego samego poziomu usług  oraz świadczeń, z których było znane SADI Polska.

W odróżnieniu do innych agencji celnych, SL LOGISTIK oferuje profesjonalne doradztwo w zakresie prawa celnego. Nasi Klienci mogą liczyć na szybkie, efektywne i profesjonalne wsparcie i pomoc naszych wykwalifikowanych pracowników podczas realizacji międzynarodowego obrotu towarowego oraz planowanych nowych projektów biznesowych. 

O NAS

Chesz dowiedzieć się więcej?
Skontaktuj się z nami.

Z chęcią odpowiemy na pytania 

i doradzimy najlepsze rozwiązania dla Twojej firmy.

 

Siedziba: ul. Wyzwolenia 113 43-300 Bielsko-Biała

Punkt Odpraw: ul. Konwojowa 51 43-365 Bielsko-Biała

© 2030 by SL LOGISTIK

KONTAKT: STANISŁAW ŁUSIŃSKI (CEO)

email:     stanislaw.lusinski@sllogistik.pl

tekefon: +48 33 813 56 35

               +48 810 02 37

               +48 502 2000 55

  • Black Twitter Icon
  • Black LinkedIn Icon